Napsal jsem knížku...

28. února 2010 v 11:07 | Vašek
Tak jsem si splnil dávný sen a napsal knížku. Vydal jsem jí u příležitosti Kateřininých narozenin :-) Samozřejmě se váže k našemu thajskému výletu. Jako základ jsem použil text tady uveřejněný, zbavil jej pravopisných a stylistických chyb (aspoň doufám) a podstatně ho rozšířil a upravil.
Pak už jsem potřeboval najít jen způsob, jak svou představu přetavit do knižní podoby. Hledal jsem na webu jaké jsou možnosti malonákladového tisku pro jednotlivce a našel jsem mmj. stránky www.novaforma.cz
Po zjištění podmínek a způsobu zpracování jsem požadované podklady odeslal a během týdne se těšil ze dvanácti výtisků své první opravdové knížky :-)
Knížka má rozsah 123 stránek s vloženými čb obrázky a 16 stránek barevné přílohy. Přišla mě na 160Kč za kus. Nejedná se o bůhvíjaké literární dílo, to ani nebylo mým cílem. Jen jsem chtěl udělat radost sobě i blízkým, kterým tuhle knížku rozdávám.
Vašek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kučera Jan Kučera Jan | E-mail | 24. prosince 2010 v 6:34 | Reagovat

Gratuluji k malému velkému uspěchu vydání vlastní knížky. Toť počátek vstupu do spisovatelského klanu.Kdzž jsem dnes poránu otevřel Tvé vebové stránky a přečetl si první článek o zimně,říkal jsem si v duchu že jsi talent. Pak mne překvapila ta skutečnost že jsi opravdu vlastní knížku vydal. Ještě jednou gratuluji a velice si Tě vážím. Přeji hodně dálších vydání.  Honza

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama