Oranžové pilulky...ale lentilky to nejsou :-(

8. dubna 2014 v 10:45 | Vašek
Tak jsem to asi trochu zakřiknul. Stěžovat si nebudu, to ne, jen jsem tak trochu naštvaný. Ale to můžu být tak na sebe.
Za pár dní to bude měsíc, co jsem mimo.
Já vím, kdekdo to měl, skoro všichni to znají, byť třeba jenom z vyprávění, ale když to přijde, je to pech. Píchnutí nad pravou půlkou předznamenalo problém. Docela velký a bolestivý problém. Po týdnu jsem se obrátil na doktory a od té doby jsem doma :-(
Pilulek bylo víc a nejenom oranžové. Nikdy jsem jich tolik nebral. Poznal jsem co to je, nevyspat se. A pak proležet většinu dne na zádech, sedět jsem dlouho nevydržel, nedalo se číst, psát, jen čekat až přijde vlna. Tedy křeč do nohy a kolena. Ale neříkal jsem, že si nebudu stěžovat? Teď už je to lepší, pokud jde o bolení. Obden mi na poliklinice sestřička píchne injekci, na střídačku vlevo a vpravo. Ze zadku mám jehelníček. Poslední zpráva po návštěvě doktorky mě uzemnila v domácím hangáru do konce měsíce dubna. Je to bída. Ale už vydržím sedět, můžu si číst i psát :-)
Jo, záda jsou záda.
Už mi zůstaly jen ty oranžové pilulky a chodím taky na rehabilitaci, kde mě chvíli hýčkají horkým parafínem, chvíli natahují, pak zase protahují a učí, jak problému předejít.
Nojo, no...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama